El anuncio Sopcontainer 6m3 contenedor basculante en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
Anuncios similares
Vendido
1/8
Tipo:
contenedor basculante
Ubicación:
Suecia Karlstad
Fecha de publicación:
24 abr 2024
Id. de stock del vendedor:
1912708
Subasta:
1
Fecha de finalización:
2024-04-29 13:24
Estado
Estado:
usados
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rost, slitage och bucklor enligt bilderReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
tillverkningsår: Information saknas